1. DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ'NÜ ANKARADA KUTLADIK

  Haziran 07, 2011 Dünya Çevre Günü kutlamalarına 2 bin öğrencinin katılımıyla Harikalar Diyarı’nda gerçekleştirildi.

 2. ORKÖY ULUSAL HAVZA YÖNETİM STRATEJİSİ ÇALIŞTAYI'NA KATILDI

  Haziran 01, 2011 Antalya-Belek’de 25-27 Mayıs 2011 tarihinde düzenlenen; Havza kaynaklarını kullanan ve/veya etkileyen program ve projelerin sürdürülebilir etkinliğinin, işbirlikçi kurumsal düzenlemeler ve modern analitik araçlar vasıtasıyla geliştirilmesine hizmet edecek bir Ulusal ........

 3. ORKÖY HEYETİ NALLIHAN İLÇESİ KUZUCULAR KÖYÜNDE YAPTIRILAN AÇIK BESİ AHIRLARINI İNCELEDİ

  Mayıs 24, 2011 ORKÖY Genel Müdürü Sayın Prof. Dr. Mustafa Kemal YALINKILIÇ, Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Avni ÇATAL, Ankara ORKÖY Şube Müdürü Muharrem SÖZBİLİCİ ve Şube Müdürü Yahya ÇİMENCİ Beypazarı ve Nallıhan’daki Orman Köylerinde incelemelerde bulundu.

 4. ORKÖY BM EN AZ GELİŞMİŞ ÜLKELER KONFERANSINDA

  Mayıs 23, 2011 Her 10 yılda bir düzenlenen BM En Az Gelişmiş Ülkeler Konferansı’nın dördüncüsü İstanbul’da toplandı. Bu yıl “Yoksulluğa Karşı Ortaklık’ temasıyla gerçekleşen Konferans 9-13 Mayıs 2011 tarihleri arasında Türkiye’nin ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleştirildi.

 5. 10. ORGANİK ÜRÜNLER VE ÇEVRE FUARI İZMİRDE AÇILDI

  Mayıs 18, 2011 “ORKÖY” Genel Müdürü Sn. Prof. Dr. Mustafa Kemal YALINKILIÇ, ve İzmir Orköy Şube Müdürü Altan YALÇIN İzmirde düzenlenen “10. Organik Ürünler ve Çevre Fuarı”nı ziyaret etti.

 6. TARIMSAL KOOPERATİFLER: 21. YÜZYILDA YENİLİKLER VE FIRSATLARI KONULU ICAO / COGECA ORTAK SEMİNERİ 3-4 MAYIS 2011 ANTALYA’DA YAPILDI.

  Mayıs 11, 2011 Toplantıya ICAO ve COGECA’dan temsilciler başta olmak üzere bazı ülkelerden kooperatif başkanları ve yöneticileri, ülkemizde tarımsal amaçlı.......

 7. ARTVİN BORÇKA İLÇESİ CAMİLİ BÖLGESİ KIRSAL KALKINMA ÇALIŞMALARI YERİNDE DEĞERLENDİRİLDİ

  Mayıs 10, 2011 ORKÖY Heyeti Camili İlköğretim Okulu’nda düzenlenen bilgilendirme toplantısına katıldı. ORKÖY GENEL MÜDÜRÜ PROF. DR. YALINKILIÇ "ORMAN ZENGİNLİĞİ BAKIMINDAN ARTVİN’İ PİLOT İL SEÇTİK"